OCT 29

Dziecko chce spać - łóżka i stolarka drewniana dla
Opublikowany przez: Waldemar Terlicki | Tagi: dom, ogród, dekoracja wnętrz, dzieci, zabawa, zabawki | Data: 2016-07-11

Bardzo trudno odzwyczaić dziecko od spania z rodzicami, dzieci marudzą, płaczą, położone spać w swoim pokoju i tak w nocy przyjdą do łóżka rodziców.
Dlatego ważne jest wyposażenie do pokoju dla dziecka stymulujące bodźce, które sprawią, że dziecko chętnie pozostanie w pokoju na noc we własnym łóżku. Ważna też jest dekoracja tego pokoju, sprawiająca, że np. dziewczynka mieszka w lukrowanym, różowym zamku, a chłopiec w zamku pełnym tajemnic i przygód.
My akurat mieszkamy w Toruniu, potrzebne nam wyposażenie do pokoju dla dziecka, potrzebne nam regały, szafki, łóżko, krzesło i biureczko.
Sklep w Toruniu z meblami dla dzieci znajdujący się akurat przy starym mieście jest sklepem bardzo dobrze wyposażonym. Znaleźliśmy tam wszystko co potrzebowaliśmy, prócz łóżka.W tym celu udaliśmy się jeszcze do dwóch innych sklepów i stwierdziliśmy, że w łóżka dziecięce toruń jest jednak zaopatrzony super.
Kupiliśmy przepiękne bajkowe meble i przepiękne bajkowe łóżko, zakupiliśmy również inne gadżety, którymi udekorujemy pokój naszej córki tak, że będzie w nim spać sama, w końcu, mamy taką nadzieję.
Sklepy takie jak https://sklep.mebleflexa.pl/beds/ zaproponowały nam transport, więc od jutra, po dostawie wspaniałych mebli do naszego domu, będziemy aranżować pokój naszego dziecka tak aby zaparło mu dech i aby samo zdecydowało, że odtąd będzie samo spało.
Wysiłek rodziców niejednokrotnie jest ogromny w wychowaniu własnego dziecka, kosztuje dużo zachodu, samozaparcia i sporo wydatków. Mam nadzieję, że nam się uda, że dzisiejszy dzień nie pójdzie na marne.

Fotografie:

dom

ogród

dekoracja wnętrz

dzieci

zabawa

zabawki

Meble dla dzieci Flexa

ul. Malborska 41
03-286 Warszawa
email: webwarszawa@flexashop.com
tel. (22) 7624033
tel.kom: 662 095 924

http://sklep.mebleflexa.pl

Twój komentarz