OCT 29

Nowoczesne dekoracje ścienne od Decowall
Opublikowany przez: Janusz Zubilewicz | Tagi: dom, ogród, dekoracja wnętrz | Data: 2016-07-05

Jeśli nasze wnętrza urządzone są zgodnie z naszym gustem i z naszymi zapotrzebowaniami, to na pewno czujemy się w nich dobrze i komfortowo.

Nie oznacza to jednak, że naszemu salonowi czy sypialni od czasu do czasu nie przydałaby się mała metamorfoza. Niekiedy wystarczy tylko małe przestawienie mebli, czy też wstawienie nowych dekoracji. Taka nutka świeżości uatrakcyjni każde pomieszczenie, a nowa dekoracja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim domownikom. Jakie są zatem nowoczesne aranżacje i co na przykład powiesić na ścianach?
Jeżeli lubimy styl glamour, to strzałem w dziesiątkę będą lustra i obrazy jeśli chodzi o te ostatnie to zleć oprawienie w Decowall. Szukając takich dekoracji najpierw możemy zacząć od przejrzenia własnych zasobów. Jeżeli potrzebna nam rama do lustra, bo lustro już mamy, to nie ma nic prostszego. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklep i gotowe. Nawet jeśli mamy jakieś niestandardowe wymiary, to producent ram na wymiar na pewno nam pomoże. Co bardzo ważne lustra nie muszą mieć typowych kształtów, a na jednej ścianie możemy ich powiesić nawet kilka. Jeżeli jednak ramy będą bardzo dekoracyjne, to głównym bohaterem ściany może stać się duże lustro, a wokół niego możemy zamontować jakieś nowoczesne oświetlenie. Drugim ciekawym rozwiązaniem na dekoracje jest sama rama do obrazu. Kto bowiem powiedział, że musi w niej wisieć jakieś zdjęcie, grafika, czy obraz? Nowoczesna rama w jakimś energetycznym kolorze na idealnie będzie prezentować się na gładkiej ścianie.

Fotografie:

dom

ogród

dekoracja wnętrz

Twój komentarz