OCT 29

Ocieplamy i tynkujemy
Opublikowany przez: Janusz Zubilewicz | Tagi: ciepło, docieplenie, tynki, systemy, budownictwo | Data: 2017-07-25

Odpowiednie systemy dociepleń sprawią, że nasze domy będą cieplejsze, będą utrzymywać odpowiednią temperaturę a ogrzewanie ich nie będzie przynosić strat.

Dzisiaj systemy dociepleń składają się z całej serii elementów, potrzebnych do docieplenia danego budynku. W skład takich systemów wchodzą styropiany, siatki, tynki, farby, wszystko to posiada odpowiednie certyfikaty i jest doskonałej jakości. Bez względu na to na jaki system się zdecydujemy zawsze w kwestii naszego wyboru jest rodzaj tynku i kolor farby, która będzie użyta na naszą elewację.  

Systemy dociepleń są odporne na warunki atmosferyczne, bardzo trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Tynki dekoracyjne oraz mozaikowe to jeden z elementów dociepleń. Takie tynki możemy stosować zarówno na zewnątrz budynku jak i wewnątrz. Mają one różne struktury dekoracyjne i występują w różnych kolorach. W przypadku gdy zdecydujemy się na położenie takiego tynku na ścianę wewnętrzną stworzymy pomieszczenie niebanalne i inne. Ściana obłożona tynkiem mozaikowym staje się ładne i bardzo efektowna. Tynki dekoracyjne oraz mozaikowe są doskonałe na zewnątrz i wewnątrz.

Spoiwem takich tynków jest żywica i właśnie dzięki niej tynki możemy kłaść jako bardzo cienkie i elastyczne warstwy. Taki rodzaj tynku kładzie się bezproblemowo, możemy zobaczyć film z instrukcją w internecie i w chwilę potem jesteśmy w stanie, taki tynk położyć sami. Niebanalny wystrój wnętrz gwarantują już nie tylko tapety, fototapety ale także odpowiednie i nietypowe tynki. Już sama struktura tynków firmy Becco jest bardzo dekoracyjna, dodając do tego odpowiednie kolory sprawiamy niesamowity efekt.

Fotografie:

ciepło

docieplenie

tynki

systemy

budownictwo

Twój komentarz