OCT 29

Poznańskie wnętrza i ich wystrój
Opublikowany przez: Janusz Zubilewicz | Tagi: dom, ogród, dekoracja wnętrz, poznań | Data: 2016-11-27

Projektowanie i aranżacja wnętrz z każdym dniem zyskuje coraz większą popularność.

Ilość firm zatrudniających projektantów mających służyć pomocą firmom, urzędom i osobom prywatnym można już liczyć w setkach. Zróżnicowanie cen jest tak duże, że niemal każdy może pozwolić sobie na zatrudnienie do pomocy w aranżacji projektanta.

W aranżacjach wnętrz wyróżnić możemy trendy ogólnoświatowe, ogólnopolskie oraz regionalne. Czy wystrój poznańskich wnętrz lub warszawskich wnętrz można przyrównać do wystrojów wnętrz w Paryżu, Londynie czy Nowym Jorku? Już od kilkunastu lat naukowcy nazywają świat "globalną wioską" - środki transportu są szybkie, wygodne i dostępne dla wszystkich. Dystanse stały się łatwiejsze do pokonania. 

Dawniej przeciętnemu Polakowi nie śniło się nawet odwiedzić Francję, Hiszpanię, Waszyngton czy Nowy Jork. Dziś taka wycieczka jest możliwa, ogólnodostępna i przede wszystkim wygodna. Zaczyna nas być stać już nie tylko na wakacje w Egipcie raz do roku, ale również na zakupy w Paryżu czy sprowadzenie marmuru z Włoch lub wyposażenia kuchni z Hiszpanii. W obecnych czasach zaprojektowanie i kompleksowa aranżacja wnętrz zależy zatem głównie od gustu oraz zasobności portfela właściciela mieszkania, domu czy biura. A zatrudniony przez nas projektant zrobi wszystko żeby sprostać naszym wymaganiom.

Fotografie:

dom

ogród

dekoracja wnętrz

poznań

DoMa Studio Poznań

ul. Batorego 43/41
60-687 Poznań

http://domastudio.pl
DoMa Studio Szczecin

ul. Modra 86
71-220, Szczecin

http://domastudio.pl

Twój komentarz